نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

سقفی به اندازه نفیسه و فرزندان بیمارش

سقفی به اندازه نفیسه و فرزندان بیمارش

وضعیت کمپین

7000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز تومان
7000000
مبلغ جمع آوری شده تومان
0
مبلغ باقی مانده تومان
100 %

37

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

سقفی به اندازه نفیسه و فرزندان بیمارش

نفیسه مادر سه فرزند است که دوتایشان معلول جسمی حرکتی هستند. این زن ۴۵ساله به دلیل از دست دادن همسر، خود به تنهایی بار زندگی خانواده را به دوش می کشد.
 نفیسه چندین سال، برای تٱمین مخارج بچه هایش، شب و روز خیاطی می کرد. او از نیازهای خودش می گذشت تا بتواند بچه ها را به مدرسه بفرستد و لباس های آبرومندی برایشان تهیه کند. کار زیاد حالا باعث التهاب دیسک کمر او شده است. 
به دلیل این بیماری، نفیسه دیگر قادر به کار کردن نیست و نمی تواند هزینه تحصیل و درمان بچه ها، به اضافه کرایه خانه و سایر مایحتاج زندگی را تٲمین کند. بچه ها در شرایط سختی به سر می برند و از نظر تغذیه، پوشاک و سلامت نیازمند رسیدگی هستند.
اکنون نیز صاحبخانه این خانواده را جواب کرده و آنها جایی برای ماندن ندارند. برای ودیعه مسکن این خانواده، نیازمند مبلغ ۷ میلیون تومان هستیم.از یاوران مهرآفرین خواهشمندیم ما را در تهیه سرپناهی برای نفیسه و فرزندانش یاری کنند.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت

آینده نفیسه چه شد؟

تهیه مسکن برای مادر و سه فرزند

تهیه مسکن برای مادر و سه فرزند

چهارشنبه ۰۹,فروردین,۱۳۹۶ | 382 نفر

مادر بیماری که با فرزندان معلولش جایی برای زندگی نداشتند، به کمک یاوران مهر . . .