نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

کانکس شماره دو | برای استقرار دومین خانواده بی سرپناه در این شب های سرد

کانکس شماره دو | برای استقرار دومین خانواده  بی سرپناه در این شب های سرد

وضعیت کمپین

5000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز تومان
5200000
مبلغ جمع آوری شده تومان
0
مبلغ باقی مانده تومان
104 %

8

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

کانکس شماره دو | برای استقرار دومین خانواده بی سرپناه در این شب های سرد

چند  هفته پس از زلزله سهمگین غرب کشور، صدها خانواده بی خانمان و داغدار، در سرمای صفر درجه، در چادرها زندگی می کنند. هوای کرمانشاه هرروز سردتر می شود و مدیرعامل مهرآفرین، که همراه گروهی از مددکاران از چند روز پیش برای امدادرسانی در منطقه به سر می برند، نگران وضعیت کودکانی هستند که در این سرمای جانسوز، شبها را در چادر به صبح می رسانند.
 فاطمه دانشور در توصیف وضعیت فعلی زلزله زدگان می گوید: "بسیاری از آنها سرما خورده اند و بقیه نیز در معرض بیماری هایی قرار دارند که انتظار می رود در اثر برودت هوا و آلودگی محیط زیست، شاهد شیوع شان  در منطقه باشیم. مشکلات بهداشتی شدید است چون سرویس بهداشتی و حمام در اکثر جاها وجود ندارد. به زودی با اولین بارندگی، رطوبت و گل و لای وارد چادرهای محل زندگی این خانواده ها می شود و کودکان در معرض خطر قرار می گیرند."
  مدیرعامل مهرآفرین در حال حاضر اولویت اصلی کمک به  خانواده های زلزه زده را  نصب کانکس هایی برای اسکان آنها می داند. خانواده هایی که کودک شیرخوار یا زیر ۱۰ سال دارند نیز در اولویت برای اسکان موقت در کانکس ها هستند. 
طبق بررسی های مهرآفرین، تهیه و نصب هر کانکس با سرویس بهداشتی و حمام حدود ۵ میلیون تومان هزینه دارد. از یاوران گرامی خواهشمندیم ما را در تهیه دومین کانکس و استقرار دومین خانواده بی سرپناه در این شبهای سرد یاری کنند. 
گزارش تهیه کانکس و اسکان زلزه زدگان مرحله به مرحله در همین قسمت خدمت مهرآفرینان ارائه می شود.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت

آینده زلزله زدگان کرمانشاه چه شد؟

دومین کانکس مسکونی مهرآفرین، به دو خانواده آسیب دیده از زلزله تحویل داده شد.

دومین کانکس مسکونی مهرآفرین، به دو خانواده آسیب دیده از زلزله تحویل داده شد.

دوشنبه ۲۲,آبان,۱۳۹۶ | 289 نفر

دومین کانکس مسکونی مهرآفرین، به دو خانواده آسیب دیده از زلزله تحویل داده شد . . .