نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

قلب ستایش در انتظار کمک می‌تپد!

قلب ستایش در انتظار کمک می‌تپد!

وضعیت کمپین

10000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز تومان
10022500
مبلغ جمع آوری شده تومان
0
مبلغ باقی مانده تومان
101 %

134

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

قلب ستایش در انتظار کمک می‌تپد!

ستایش کلاس چهارم دبستان است. مادر و پدرش به علت اعتیاد پدر، از یکدیگرجدا شده‌اند و حضانت ستایش و خواهر ۶ ساله‌اش بر عهده مادر است.
قلب ستایش به طور مادرزادی سوراخ است یعنی ۱۰ سانت از پرده قلبش تشکیل نشده و همین باعث می‌شود قلب خون را درست پمپاژ نکند. در نتیجه خون در بطن لخته می‌شودو اکسیژن مورد نیاز به اعضای بدن نمی‌رسد. در اثر این کمبود اکسیژن، انگشت‌های دست و پای ستایش مدام کبود می‌شود. پزشکان تشخیص داده‌اند او باید جراحی شود و از بند ناف نوزاد، به قلبش پیوند بزنند.
مادر ستایش که با سبزی پاک کردن و ترشی انداختن داخل خانه، فقط قادر به تٲمین اجاره خانه است، توانایی پرداخت هزینه درمان ستایش را ندارد. اگر این عمل روی دخترک انجام نشود، زندگی او به خطر می‌افتد.
 از یاوران عزیز خواهشمندیم ما را در تٲمین هزینه جراحی  و نجات زندگی ستایش کوچولو، یاری کنند.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت
جراحی قلب ستایش موفقیت آمیز انجام شد

جراحی قلب ستایش موفقیت آمیز انجام شد

شنبه ۱۹,فروردین,۱۳۹۶ | 267 نفر

ستایش 10 ساله به یاری مهرآفرینان تحت عمل جراحی قرار گرفت. او که در اثر عار . . .