نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

کارن می‌خواهد راه برود

کارن می‌خواهد راه برود

وضعیت کمپین

10000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز تومان
10010000
مبلغ جمع آوری شده تومان
0
مبلغ باقی مانده تومان
101 %

99

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

کارن می‌خواهد راه برود

کارن ۵ سال بیشتر ندارد. او و خانواده‌اش جزو آسیب‌دیدگان زلزله کرمانشاه هستند و در کانکس سکونت دارند. مادر ۲۳ ساله کارن نیز مبتلا به بیماری است که باید دارو درمانی شود و پدرش در اثر شکستگی ساعد دست دچار معلولیت شده که او را از کار کردن ناتوان کرده است. خود کارن هم مبتلا به ضایعه نخاعی لگن است. او بارها مورد عمل جراحی قرار گرفته و قادر به درست راه رفتن نیست. کارن همچنین در اثر این مشکل، کنترل ادرار ندارد و به ناچار از پوشک استفاده می کند.
آخرین تشخیص پزشکان برای بهبودی کارن، ۱۵۰ جلسه فیزیوتراپی بوده که خانواده‌اش به خاطر ناتوانی مالی، قید این کار را زده‌اند.و اگر کارن فیزیوتراپی نشود ممکن است فلج شود .
کارن بسیار باهوش است و اگر روند موفقیت آمیز درمان را طی کند، سال آینده باید به مدرسه برود. او دوست دارد درس بخواند و مثل بچه‌های دیگر بدود و بازی کند.
برای تٲمین هزینه فیزیوتراپی کارن و هزینه رفت و آمد او و والدینش به شهر سرپلذهاب (ساکن روستا هستند ) برای درمان مبلغ 10/000/000 تومان نیاز است ، از یاوران عزیز مهرآفرین طلب مهر و یاری داریم تا کارن به دوباره راه رفتن امیدوار بماند .


پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت

آینده کارن چه شد؟

“ کارن” در مسیر توانیابی

“ کارن” در مسیر توانیابی

شنبه ۱۲,آبان,۱۳۹۷ | 382 نفر

کارن کودک زلزله زده سرپلذهابی که با همیاری مردم نیکوکار توانستیم مبلغ ده می . . .