نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

بهداد و بنیامین با مشکلات مادرزادی به دنیا آمده‌اند/ درمان دو برادر کوچک بجنوردی، نیازمند ۳۰ میلیون تومان

بهداد و بنیامین با مشکلات مادرزادی به دنیا آمده‌اند/  درمان دو برادر کوچک بجنوردی، نیازمند ۳۰ میلیون تومان

وضعیت کمپین

300000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
127450000
مبلغ جمع آوری شده ریال
172550000
مبلغ باقی مانده ریال

name=30000000 - $amount_help=12745000 - $percent=0.42483333333333 -

43 %

106

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

بهداد و بنیامین با مشکلات مادرزادی به دنیا آمده‌اند/ درمان دو برادر کوچک بجنوردی، نیازمند ۳۰ میلیون تومان

بهداد و بنیامین دو برادر کوچک اهل شهرستان بجنورد هستند. بنیامین هفت ساله است و کلاس اول دبستان و بهداد 4 سال دارد. بهداد با معلولیت حرکتی و ناشنوایی به دنیا آمده و دو سال پیش عمل کاشت حلزون بر روی او انجام شد. حالا بهداد شنوایی‌اش را تا حدی به دست آورده اما هنوز قادر به حرف زدن نیست و نیاز به گفتاردرمانی و شنیدار درمانی دارد. او همچنین برای این که بتواند دست وپایش را به خوبی حرکت دهد و تعادلش را هنگام راه رفتن حفظ کند باید تمرین‌های مکرر کاردرمانی را انجام دهد.
به گفته درمانگرش بهداد تا کنون هم با گذراندن تعدادی از جلسات کاردرمانی و تمرینات منظم، پیشرفت قابل توجهی داشته و مهارت‌های حرکتی خوبی را به دست آورده است. اما او برای غلبه بر معلولیتش و همچنین برای حرف زدن و شنیدن، نیاز به جلسات طولانی درمان دارد.
بنیامین برادر هفت ساله بهداد نیز به علت مشکل مادرزادی فتق تا به حال دو بار مورد عمل جراحی قرار گرفته و طبق تشخیص دکتر، باز هم نیاز به جراحی دارد.
از طرفی پدر این دو کودک، هنگام کارگری در ساختمان نیمه‌ساز در حادثه سقوط آسانسور آسیب دیده و دچار شکستگی جمجمه‌ شده است. او نیز دو بار تحت عمل جراحی قرار گرفته و در نیمکره راست سرش پلاتین کار گذاشته‌اند و همچنان تحت درمان است. عباس پس از این حادثه زمین‌گیر و خانه نشین شده و قادر به کار کردن نیست.
مادر بهداد و بنیامین، 30 سال بیشتر ندارد و در اثر سختی‌های زندگی بسیار فرسوده شده است. او مبتلا به واریس شدید است و هر دو پایش را جراحی کرده و به سختی راه می‌رود.
سال گذشته مهرآفرین برای این خانواده که مستأجر هستند و در آستانه از دست دادن سرپناه بودند، با کمک خیرین خانه‌ای اجاره کرد. وضعیت معیشتی خانواده با توجه به نداشتن هیچ منبع درآمدی جز یارانه و مستمری کمیته امداد، بسیار بد است. بچه‌ها تغذیه مناسبی ندارند و از ضعف جسمانی رنج می‌برند. مادر و پدر هر دو ناتوان از کار کردن‌ و پرداخت هزینه درمان خود و فرزندان‌شان هستند.
هزینه جراحی بنیامین و جلسات کاردرمانی و گفتاردرمانی بهداد حدود 30 میلیون تومان برآورد شده است. با کمک به تأمین این مبلغ، از رنج و درد این خانواده بکاهیم و سلامت و شادابی را به این دو برادر کوچک برگردانیم.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت