نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

زهرا برای راه رفتن نیاز به عمل جراحی دارد/ جراحی پاهای دختر ۱۴ ساله نیازمند ۱۰ میلیون تومان

زهرا برای راه رفتن نیاز به عمل جراحی دارد/ جراحی پاهای دختر ۱۴ ساله نیازمند ۱۰ میلیون تومان

وضعیت کمپین

100000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
42600000
مبلغ جمع آوری شده ریال
57400000
مبلغ باقی مانده ریال

name=10000000 - $amount_help=4260000 - $percent=0.426 -

42 %

23

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

زهرا برای راه رفتن نیاز به عمل جراحی دارد/ جراحی پاهای دختر ۱۴ ساله نیازمند ۱۰ میلیون تومان


زهرا در اثر زایمان زودرس مادرش، نارس و با وزن یک و نیم کیلوگرم به دنیا آمد. پس از تولد او را به دستگاه منتقل کردند و در آنجا نوزاد بر اثر کمبود اکسیژن دچار بیماری سی پی یا فلج مغزی شد. از آن زمان زهرا با مشکلات جدی حرکتی روبرو شده است و هرچند بارها تحت درمان قرار گرفته اما هنوز در سن ۱۴ سالگی نمی‌تواند تعادل خود را حفظ و به خوبی حرکت کند.
در سن دو سالگی والدین زهرا او را از رفسنجان به یزد بردند و هر دو پای کودک تحت عمل جراحی قرار گرفت اما این عمل نیز فایده چندانی نداشت و زهرا فقط توانست کف پای راستش را روی زمین بگذارد.
اکنون زهرا تحت نظر پزشک دیگری در شهر کرمان قرار دارد و به گفته این پزشک پاهای کودک باید بار دیگر تحت عمل جراحی قرار گیرد و این بار باید تمام استخوان‌ها از لگن به پایین شکسته و سپس جراحی انجام شود.
برای این عمل زهرا باید به تهران بیاید و در بیمارستان طبی کودکان بستری شود.
پدر زهرا شاگرد نانوایی است و خود از ناحیه یک دست دچار معلولیت است. مادر خانواده نیز برای کمک به امرار معاش، در خانه‌های دیگران به کار نظافت می‌پردازد. با این وجود والدین زهرا توان تهیه مبلغ ۱۰ میلیون تومان، هزینه بستری و جراحی او را ندارند. از یاوران عزیز و همراهان همیشگی، درخواست یاری و همراهی برای تأمین این مبلغ را داریم.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت