نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

امیر علی کنترل ادرار ندارد و نمی‌تواند راه برود

امیر علی کنترل ادرار ندارد و نمی‌تواند راه برود

وضعیت کمپین

150000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
155001000
مبلغ جمع آوری شده ریال
0
مبلغ باقی مانده ریال

name=15000000 - $amount_help=15500100 - $percent=1.03334 -

104 %

92

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

امیر علی کنترل ادرار ندارد و نمی‌تواند راه برود

امیر علی چهار سال دارد و به علت دو قلویی و زایمان سخت مادر، در بدو تولد اکسیژن کافی به مغزش نرسیده و دچار آسیب مغزی شده است.
حالا امیر علی بر خلاف برادر دوقلویش امیر محمد نمی‌تواند خوب صحبت کند. تکلم او مشکل و نامفهوم است. سمت چپ بدنش دچار کم حسی است و کنترل ادرار ندارد.
امیر علی از این که برادر دو قلویش قادر به ارتباط برقرار کردن با اعضای خانواده است و خودش نمی‌تواند درست حرف بزند رنج می‌کشد. او که دیگر بزرگ شده از پوشک شدن هم ناراحت می‌شود و کم حسی سمت چپ بدنش، باعث عدم تعادلش موقع راه رفتن و در نتیجه کم تحرکی‌اش شده است.
مادر امیر علی به علت ابتلا به بیماری اعصاب تحت پوشش سازمان بهزیستی است و ماهیانه مستمری ناچیزی دریافت می‌کند.
پدر امیر علی کارگر بنایی است و هرچند بسیار فعال و سختکوش است، با کم شدن رونق ساخت و ساز کمتر فرصت کار کردن پیدا می‌کند و در نتیجه درآمد قابل توجهی ندارد.
امیر علی خواهر 18 ساله‌ای دارد که در اثر شرایط سخت زندگی، دچار اختلالات رفتاری مانند کناره‌گیری از جمع و عد تمایل به ارتباط برقرار کردن شده است.
این خانواده در پارکینگ منزل دایی بچه‌ها، و در شرایطی بسیار نامناسب زندگی می‌کند. 
این پارکینگ فقط یک اتاق دارد و فاقد سرویس بهداشتی است در نتیجه اعضای خانواده هر بار برای استفاده از سرویس بهداشتی باید به منزل دایی یا پدربزرگ بچه‌ها که در همان نزدیکی است بروند.
زندگی در این شرایط برای یک کودک بیمار و مادر او بسیار سخت و عذاب‌آور است. 
هرچند تا چند ماه پیش پزشک لاهیجان امیر علی را جواب کرده بود و اعتقاد داشت بیماری این کودک درمان نمی‌شود اما با معرفی یکی از اقوام، امیر علی را به تهران و نزد یکی از متخصصان نام‌آور مغز و اعصاب می‌آورند. به گفته این پزشک امیر علی درمان می‌شود و فقط به زمان نیاز دارد.
امیر علی باید چند ماهی دارو مصرف کند و کاردرمانی شود و بعد پزشک با بررسی شرایط، برای جراحی او تصمیم خواهد گرفت. 
اما تهیه داروها و کاردرمانی منظم او برای خانواده بسیار هزینه‌بر است. آنها برای هر جلسه کاردرمانی باید از روستا به شهر لاهیجان بروند و هزینه رفت و آمد نیز به هزینه جلسات اضافه می‌شود.
هزینه درمان امیر علی برای چند ماه آینده 15 میلیون تومان برآورد شده است که برای تٲمین این مبلغ، چشم به راه مهربانی شما عزیزان هستیم.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت
درمان تشنج و بی‌اختیاری ادرار کودک ۴ ساله با حمایت یاوران

درمان تشنج و بی‌اختیاری ادرار کودک ۴ ساله با حمایت یاوران

یکشنبه ۰۹,مرداد,۱۴۰۱ | 137 نفر

امیرعلی کودک 4 ساله گلستانی که به علت کمبود اکسیژن در هنگام تولد دچار آسیب . . .