نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

این کودک سه ساله نیازمند یاری شماست/ کمک کنید آرشام بتواند راه برود

این کودک سه ساله نیازمند یاری شماست/   کمک کنید آرشام بتواند راه برود

وضعیت کمپین

100000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
56990010
مبلغ جمع آوری شده ریال
43009990
مبلغ باقی مانده ریال

name=10000000 - $amount_help=5699001 - $percent=0.5699001 -

57 %

85

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

این کودک سه ساله نیازمند یاری شماست/ کمک کنید آرشام بتواند راه برود

هرکسی با دیدن آرشام متوجه متفاوت بودنش با کودکان همسن و سالش می‌شود. بزرگ بودن جمجمه نسبت به جثه، ناتوانی در راه رفتن و تکلم مبهم از علائم بیماری این کودک سه ساله کرجی است.
مادر آرشام بسیار دیر متوجه بارداری‌اش شد. او در هفته 25 بارداری بود که از وجود جنین باخبر شد و به دلیل دیابت دوران بارداری و دیر شروع کردن تزریق انسولین، جنین با ضایعه مغزی-نخاعی به دنیا آمد. به گفته پزشکان آرشام مبتلا به عارضه مغزی هیدروسفالی و منگومیوسل است.  این عارضه باعث افزایش مایع مغزی و مشکلاتی در ستون فقرات کودک شده که اگر مرتب تحت کاردرمانی و دارودرمانی نباشد می‌تواند زندگی او را به خطر بیندازد.
آرشام در 4 ماهگی تحت عمل جراحی قرار گرفت و مایع اضافی مغزش تخلیه شد. او مدتی است که با حمایت مهرآفرین، تحت کاردرمانی قرار گرفته و پیشرفت خوبی داشته است. آرشام به گفته درمانگرش با شوق و علاقه زیاد به مرکز درمانی خود می‌رود و با درمانگرش، خانم گودرزی ارتباط بسیار خوبی دارد.
خانم گودرزی به خاطر علاقه آرشام به رنگ آبی، در روزهای درمان او تلاش می‌کند با پوشیدن لباس‌هایی به رنگ آبی حس خوبی برای کودک ایجاد کند. آرشام در اثر جلسات کاردرمانی مرتب در یک سال اخیر، حالا می‌تواند با کمک گرفتن از دیوار چند قدمی بردارد. اما کاردرمانی آرشام باید ادامه پیدا کند تا او قادر به حفظ تعادل شود.
خانواده آرشام از نظر مالی توان پرداخت هزینه کاردرمانی او را ندارد. این خانواده علاوه بر آرشام دو فرزند پسر دیگر هم دارد. احسان 12 ساله با حمایت مهرآفرین در ورزش فوتبال پیشرفت کرده و به لیگ شهر خود دعوت شده است. رهام نیز برادر دیگر آرشام است که 4 سال دارد. مادر خانواده خانه‌دار و پدر کارگر ساده و درگیر اعتیاد است.
برای حمایت از آرشام و ادامه کاردرمانی او در یک سال آینده نیاز به تأمین مبلغ 10 میلیون تومان داریم و چشم به یاری شما همراهان همیشگی دوخته‌ایم.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت

آینده آرشام چه شد؟