نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

کیمیا می‌خواهد حرف بزند/ درمان دختر ۱۰ ساله مبتلا به اوتیسم نیازمند ۱۵ میلیون تومان

کیمیا می‌خواهد حرف بزند/ درمان دختر ۱۰ ساله مبتلا به اوتیسم نیازمند ۱۵ میلیون تومان

وضعیت کمپین

150000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
152370000
مبلغ جمع آوری شده ریال
0
مبلغ باقی مانده ریال

name=15000000 - $amount_help=15237000 - $percent=1.0158 -

102 %

102

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

کیمیا می‌خواهد حرف بزند/ درمان دختر ۱۰ ساله مبتلا به اوتیسم نیازمند ۱۵ میلیون تومان

کیمیا تنها فرزند خانواده، 10 ساله و مبتلا به اوتیسم است. از آنجا که اوتیسم کیمیا از طیف شدید این بیماری است، کودک از بدو تولد با مشکلات جدی روبرو شده است. پدر و مادر کیمیا زمانی که او کوچکتر بود تلاش کردند تا درمان‌های لازم را برای تنها فرزندشان انجام دهند. با کاردرمانی و گفتاردرمانی وضعیت کیمیا کمی بهبود پیدا کرده بود اما به خاطر هزینه‌های بالای درمان و ناتوانی خانواده، این درمان‌ها از 5 سال پیش متوقف شد. از آن زمان شرایط جسمی کیمیا رو به بدتر شدن رفت و قدرت تکلم خود را به طور کامل از دست داد.
این دختر 10 ساله اکنون نه قادر به انجام کارهای شخصی اش است و نه می‌تواند حرف بزند و به مدرس برود. مادر کیمیا در اثر بیماری فرزندش به اختلال افسردگی عمده مبتلا شده و این موضوع، روابط خانوادگی آنها را تحت تأثیر قرار داده است.
 پدر کودک نیز چند سال پیش در اثر سانحه تصادف آسیب دیده و قادر به کار کردن نیست. او گهگاه از طریق کارگری و انجام کارهای سبک درآمد ناچیزی کسب می‌کند که حتی کفاف مخارج روزمره خانواده را نمی‌دهد. همچنین خانواده فاقد منابع حمایتی است و با تداوم شرایط بیماری کودک و مادر، در معرض فروپاشی قرار خواهد گرفت.
هزینه یک سال گفتاردرمانی، کاردرمانی و دارودرمانی کیمیا 15 میلیون تومان برآورد شده است که برای تأمین این مبلغ به کمک‌های شما مهرآفرینان امیداوریم.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت

آینده کیمیا چه شد؟