نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

طناز در اثر سوختگی قادر به راه رفتن نیست/ درمان کودک دو ساله لرستانی نیازمند ۱۲ میلیون تومان

طناز در اثر سوختگی قادر به راه رفتن نیست/ درمان کودک دو ساله لرستانی نیازمند ۱۲ میلیون تومان

وضعیت کمپین

120000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
120465000
مبلغ جمع آوری شده ریال
0
مبلغ باقی مانده ریال

name=12000000 - $amount_help=12046500 - $percent=1.003875 -

100 %

54

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

طناز در اثر سوختگی قادر به راه رفتن نیست/ درمان کودک دو ساله لرستانی نیازمند ۱۲ میلیون تومانطناز نوپا بود و داشت از اولین قدم‌های کوچکش لذت می‌برد که حادثه رخ داد. کودک این طرف و آن طرف می‌دوید و هنوز آنقدر مهارت تعادلی نداشت که بتواند سرعتش را کنترل کند، در یک لحظه سهل‌انگاری خانواده، به سماور روشن برخورد کرد و آب جوش روی پاهایش ریخت و از کمر به پایین دچار سوختگی شد.
وقتی او را به بیمارستان رساندند میزان سوختگی ۴۵٪ اعلام شد. 
حالا با وجود گذشت ۴ ماه طناز هنوز تحت درمان است. پانسمان سوختگی باید هر سه روز یک بار تعویض شود که هزینه هر بار پانسمان ۲ میلیون تومان است.
همچنین به علت آسیب به تاندوم‌ها و عضلات مچ و پشت پا بعد از هر بار پانسمان برای تقویت عضلات پا و جلوگیری از صدمات بیشتر، طناز باید فیزیوتراپی شود.
پدر طناز دامدار است که از بنیاد برکت مبلغ 100میلیون‌تومان وام دامداری اشتغال گرفته اما بعد از سوختگی فرزندش مجبور به فروش دام‌ها شده و کل مبلغ فروش دام را خرج بستری و درمان طناز کرده است. 
حالا پدر هم بیکار شده و هیچ حرفه‌ و تخصصی جز دامداری ندارد. مبلغ ۳۰ میلیون تومان از وام بنیاد برکت نیز باقی مانده که باید اقساط آن را پرداخت کند. 
این خانواده بجز طناز یک فرزند دختر ۴ ساله نیز دارد و حالا با توجه به بیکاری پدر و مخارج درمان طناز در گذران زندگی به شدت دچار مشکل شده‌اند. 
مخارج درمان طناز شامل پانسمان و فیزیوتراپی طی چند ماه، حدود ۱۲ میلیون تومان برآورد شده است که برای تٲمین این مبلغ منتظر کمک‌های شما عزیزان هستیم.