نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

این کودک کار به بیماری اعصاب و روان مبتلاست/ درمان فاطمه نیازمند ۳۰ میلیون تومان

این کودک کار به بیماری اعصاب و روان مبتلاست/ درمان فاطمه نیازمند ۳۰ میلیون تومان

وضعیت کمپین

300000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
210330000
مبلغ جمع آوری شده ریال
89670000
مبلغ باقی مانده ریال

name=30000000 - $amount_help=21033000 - $percent=0.7011 -

70 %

141

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

این کودک کار به بیماری اعصاب و روان مبتلاست/ درمان فاطمه نیازمند ۳۰ میلیون تومان


فاطمه ۱۴ ساله، فرزند دوم خانواده‌ای پرجمعیت است که با خواهر و بردارهایش همگی در پارک لاله تهران دستفروشی می‌کنند. پدر خانواده کارگر است اما نقش مؤثری در خانواده ندارد. بیشتر بار خانواده روی دوش خواهر بزرگتر فاطمه است که ۱۶ سال دارد و در کارگاه خیاطی کار می‌کند.
فاطمه هم تا مدتی پیش با کار دستفروشی کمک خرج خانواده بود اما از زمانی که دچار بیماری اعصاب و روان شد، مرتب و در فواصل زمانی کوتاه در بیمارستان بستری می‌شود.
بیماری فاطمه با توهمات دیداری و شنیداری شروع شد. او حس می‌کرد حیوانات عجیبی را می‌بیند و با آنها حرف می‌زند. بعد از مراجعه به روانپزشک و تشخیص بیماری روانی، اضطراب فاطمه تشدید شد.
او هنگام عصبانیت موجوداتی را می‌دید که به او دستور می‌دادند به خودش یا اعضای خانواده‌اش آسیب برساند یا خود را جلوی ماشین بیندازد. به علت مصرف نامنظم داروها، شرایط فاطمه بدتر شد و در نهایت پزشک دستور بستری داد.
فاطمه در این مدت چندین بار در بیمارستان‌های امام حسین و روزبه بستری شده است. اما هر بار مدت کوتاهی پس از ترخیص حال روحی‌اش رو به وخامت گذاشته است. مادر فاطمه به سختی بخشی از هزینه درمان را تهیه کرده اما همچنان به بیمارستان مقروض است. هزینه درمان فاطمه حدود ۳۰ میلیون تومان است که برای تٱمین این مبلغ به حمایت شما عزیزان امیدواریم.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت