نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

محراب می‌خواهد حرف بزند/ این کودک سه ساله بعد از تولد دچار مننژیت شد

محراب می‌خواهد حرف بزند/ این کودک سه ساله بعد از تولد دچار مننژیت شد

وضعیت کمپین

100000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
100000000
مبلغ جمع آوری شده ریال
0
مبلغ باقی مانده ریال

name=10000000 - $amount_help=10000000 - $percent=1 -

100 %

139

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

محراب می‌خواهد حرف بزند/ این کودک سه ساله بعد از تولد دچار مننژیت شد

محراب سه سال دارد. این پسر کوچولو اهل یکی از روستاهای مازندران است و در بدو تولد دچار تب و عفونت شدیدی بوده که به علت درمان نشدن، یک ماه بعد منجر به مننژیت شده است.
حالا در اثر مننژیت، محراب نمی‌تواند درست حرف بزند و تحرک داشته باشد.
او تنها فرزند پدر و مادر جوانی است که در گذران زندگی دچار مشکلات فراوانی هستند. مادر محراب ۲۲ سال بیشتر ندارد و در اثر فشار ناشی از بیماری فرزند، دچار بیماری اعصاب شده و دارو مصرف می‌کند. او هرچند تا مقطع سیکل بیشتر درس نخوانده، در آرایشگری مهارت کامل دارد اما فعلا قادر به کار کردن نیست. پدر محراب ۲۴ ساله است و کارگر روزمزد که در صورت پیدا شدن کار، روزانه ۵۰ هزار تومان دستمزد دریافت می‌کند.
آنها در خانه‌ای اجاره‌ای با کرایه ماهانه ۴۰۰ هزار تومان زندگی می‌کنند. پدر هرچند توانسته‌ با کمک افراد خیر زمین کوچکی لبه پرتگاه خریداری کند، اما فعلا فقط پی کنی انجام شده و به علت بالا بودن هزینه‌های ساخت و ساز، قادر به ادامه بنایی نیست.
اکنون محراب برای صحبت کردن و راه رفتن نیازمند کاردرمانی و گفتاردرمانی است.
او کودک خوش‌خنده و مهربانی است که در صورت درمان شدن، می‌تواند زندگی عادی داشته باشد. مادرش قبلا محراب را برای گفتاردرمانی و کاردرمانی به مرکز دولتی می‌برده اما به علت دوری مسیر، معطلی و عدم تسلط درمانگر کودک دچار تشنج شدید شده است. حالا مادر به ناچار او را به مرکزی خصوصی می‌برد که هزینه بیشتری دارد.
برای درمان محراب و پرداخت کمک هزینه معیشتی به این خانواده برای مدت یک سال، به مبلغی حدود ۱۰ میلیون تومان نیاز است. از همراهان پرمهر خود درخواست کمک و یاری داریم.آینده محراب چه شد؟

گفتاردرمانی و فیزیوتراپی محراب آغاز شد .

گفتاردرمانی و فیزیوتراپی محراب آغاز شد .

شنبه ۰۹,اسفند,۱۳۹۹ | 677 نفر

درمان محراب کوچولو با حمایت یاوران مهرآفرین از سر گرفته شد.محراب سه ساله که . . .