نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

حسام نمی تواند غذا بخورد

حسام نمی تواند غذا بخورد

وضعیت کمپین

100000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
109112000
مبلغ جمع آوری شده ریال
0
مبلغ باقی مانده ریال

name=10000000 - $amount_help=10911200 - $percent=1.09112 -

109 %

121

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

حسام نمی تواند غذا بخورد

حسام پسر کوچولوی بوشهری متولد سال ۹۸ است. او وقتی فقط ۸ ماه داشت دچار تشنج شد و پس از مراجعه به پزشک علت بیماری‌اش مننژیت تشخیص داده شد. حسام بعد از آن اتفاق، به علت شدت تشنج دچار مشکلات متعدد جسمی حرکتی شده است. از جمله این که قادر به کنترل عضلات حلق و گلویش نیست که این موضوع بلع غذا را برای کودک دشوار کرده است. البته حسام از نظر ذهنی سالم است اما طبق تشخیص متخصص برای راه رفتن و حرکت دادن دست و پا نیاز به کاردرمانی و جهت یادگیری بلع غذا و صحبت کردن نیاز به گفتار درمانی دارد.
مادر حسام خانه‌دار است و پدر که با تحصیلات پنجم ابتدایی، مصرف‌کننده مواد مخدر است، گهگاه از طریق ماهیگیری درآمد ناچیزی دارد.
آنها بجز حسام، پسر دیگری هم دارند که ۷ ساله و محصل است. این خانواده در خانه‌ای قدیمی و استیجاری در یکی از روستاهای بوشهر زندگی می‌کند و مادر که بسیار نگران سلامت پسر کوچکش است، هیچ منبع درآمدی برای تٱمین هزینه درمان او ندارد.
از همراهان مهرآفرین خواهشمندیم ما را در تهیه هزینه درمان حسام کوچولو یاری کنند تا این کودک بتواند زندگی طبیعی داشته باشد. مبلغ مورد نیاز برای مدت یک سال گفتاردرمانی و کاردرمانی حسام ۱۰ میلیون تومان برآورد شده است.

آینده حسام چه شد؟

با حمایت یاوران؛  پسر ۳ ساله بوشهری اکنون می‌تواند غذا بخورد

با حمایت یاوران؛ پسر ۳ ساله بوشهری اکنون می‌تواند غذا بخورد

پنجشنبه ۲۹,اردیبهشت,۱۴۰۱ | 659 نفر

درمان حسام پسر 3 ساله بوشهری با کمک مهرآفرینان آغاز شد. حسام که به علت . . .