استقبال و پذیرایی شایسته قوامین استان گیلان از تیم فوتسال مهرآفرین

استقبال و پذیرایی شایسته قوامین استان گیلان از تیم فوتسال مهرآفرین | 0 دیدگاه | شنبه ۱۵,مهر,۱۳۹۱ | 1079 نفر
استقبال و پذیرایی شایسته قوامین استان گیلان از تیم فوتسال مهرآفرین
استقبال و پذیرایی شایسته قوامین استان گیلان از تیم فوتسال مهرآفرین

تیم فوتسال مهرآفرین تابستان امسال تمرینات خود را به طور منظم پشت سر گذاشت و برای کسب آمادگی بیشتر بازی های تدارکاتی برای این تیم برگزار شد. مهم ترین بازی ها در قالب یک اردوی تدارکاتی موثر با حمایت همه جانبه محمد رضا تهرانی شریف، مدیر بانک قوامین شعب استان گیلان، و از یاوران خوب مهرآفرین، در شهر انزلی انجام شد. استقبال و پذیرایی بسیار شایسته ای از تیم مهرآفرین به عمل آمد، بچه ها در هتل پگاه گیلان در منطقه ای بسیار زیبا اقامت داشتند و امکاناتی که برای اعضای تیم فراهم شد در حد باشگاهی در سطح لیگ برتر بود. بچه ها از امکانات هتل مثل ساحل اختصاصی و قایق رانی تا زمین بازی و ... استفاده کردند و این مسئله تاثیر مطلوبی روی افزایش روحیه آنها داشت. تیم فوتسال مهرآفرین در مدت اقامت خود در انزلی در دو دیدار شرکت کرد.
در دیدار اول بچه ها در برابر تیم جوانان الغدیر به میدان رفتند. این تیم سه بازیکن ملی پوش فوتسال داشت و از تمامی امکانات یک تیم حرفه ای از سرمربی گرفته تا آنالیزور و پزشک مخصوص، برخوردار بود. تیم مهرآفرین این بازی را با نتیجه 5 بر 2 واگذار کرد. هرچند که 4 گل را در نیمه اول دریافت کردند که بیشتر ناشی از عدم شناخت و همچنین آب و هوای شرجی بود، و در نیمه دوم دو گل به ثمر رساندند و تنها یک گل خوردند.
حریف دوم بچه ها تیم منتخب قوامین استان گیلان بود که سه بازیکن فوتسالیست، با سابقه بازی 8 ساله در لیگ برتر را در ترکیب خود داشت. این تیم نیز بازی بسیار خوبی ارائه داد و در نهایت مسابقه با نتیجه مساوی 5 – 5 به پایان رسید.
مهدی شریفی سرمربی تیم مهرآفرین درباره این دیدارها گفت:
این بازی ها محک بسیار خوبی برای بچه ها بود و من فکر می کنم تک تک بچه ها کوله باری از تجربه اندوختند. این سفر روی روحیه بچه ها اثر مطلوبی داشت و انگیزه بچه ها در تمرینات پس از بازگشت از سفر چند برابر شده بود. جا دارد از آقای محمد رضا تهرانی شریف به این خاطر که تمامی امکانات از اقامت در هتل با بهترین شرایط تا تغذیه بچه ها پس از تمرین و حتی در راه را فراهم کردند و همچنین احترامی که به بچه ها گذاشته شد تشکر و قدردانی کنم. همچنین از خانم زهرا دانشور و آقای مهام تهرانی شریف که تمام تلاش خود را برای برگزاری این سفر انجام دادند نیز سپاسگزارم.
پیشنهاد می کنم تا از تیم قوامین استان گیلان نیز دعوت شود تا دیداری در تهران با حضور اعضای موسسه و یاوران داشته باشیم.

دیدگاه ها

بیشتر بخوانید

نظر شما چیست؟